Partija «Kopā Latvijai» joprojām nav reģistrēta. Plāns piedalīties EP vēlēšanās nav atmests

Joprojām nav piereģistrēta Rēzeknes mēra no partijas "Saskaņa" izslēgtā Aleksandra Bartaševiča jaundibinātā partija "Kopā Latvijai", kas aiz slēgtām durvīm Latgales vēstniecības "Gors" telpās tika dibināta vēl šī gada 2.aprīlī.

Partiju nodibināja 217 cilvēki un par priekšsēdētāju ievēlēja Bartaševiču, tomēr konstatēto trūkumu dēļ iesniegtajos dokumentos Uzņēmumu reģistrs joprojām jauno partiju nav piereģistrējis. Tas var spēcīgi ietekmēt jaunās "Kopā Latvijai" plānus jau nākamgad piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Aleksandrs Bartaševičs cer, ka partiju tomēr izdosies reģistrēt ne vēlāk kā gadu līdz vēlēšanām.

Aleksandrs Bartaševičs par partijas "Kopā Latvijai" reģistrēšanu un plānierm
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Ar trūkumiem mēs strādājam, mums ir aktīva sarakste ar Uzņēmumu reģistru. Mums nav šaubu, ka mēs piereģistrēsimies, tikai jautājums ir par laikiem, kādos mēs to izdarīsim. Tādā vai citā veidā mēs plānojam piedalīties Eiroparlamenta vēlēšanās, pat ja partija netiks piereģistrēta, mēs meklēsim partnerus, ar kuriem mēs to varam izdarīt. Bet ja izdosies tajos laikos, kas ir paredzēts, tad attiecīgi paši startēsim, bet ja nē, tad ar partneriem," norāda Aleksandrs Bartaševičs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti