«Ātrās palīdzības» šoferis iesaka braucējiem sastrēgumos nestāvēt blīvi

Sastrēgumos, kas daudziem autovadītājiem ir pacietības pārbaude, satraucošs ir brīdis, kad, bākugunīm mirgojot, pārpildītajā ielā vai uz tilta ceļu lūdz dot mediķu brigāde vai ugunsdzēsēji. Lai izdotos pārkārtoties, neatliekamās palīdzības autovadītājs Rolands Lejiņš iesaka sastrēgumos nestāties pārāk cieši.

Viņš skaidro, ka tikai tad, ja būs kaut nelielas manevrēšanas iespējas, visi kopā varēs dot ceļu tiem, kas dodas glābt veselību un dzīvību.

"Ielas mums platākas nepaliks. Var sabīdīties, ja sastrēgumā sastājas, jau iepriekš padomājot. Atstāt vietu starp auto. Jo ne jau tikai par neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, bet arī policijai, glābējiem, armijai ir jātiek. Ir svarīgi lielos sastrēgumos nenostāties cieši vienam aiz otra, bet atstāt brīvu vietu. Ja ir cieši, tad grūti, nevar fiziski [dot ceļu], grib palaist, bet nevar, ja viņi par to nav padomājuši," skaidroja Rolands Lejiņš.

Operatīvā transportlīdzekļa vadītājs gan uzsver, ka situācija ir krietni labāka nekā pirms dažiem gadiem, kad dienesta auto nereti vispār netika ņemti vērā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti