200 RNP apsaimniekotajām mājām var būt problēmas ar apkures pieslēgšanu

Lielākai daļai „Rīgas namu pārvaldnieka” (RNP) apsaimniekotajām mājām apkures sezona sāksies bez aizkavēšanās, taču aptuveni 200 ēkām lielo parādu dēļ pieslēgt siltumu var būt problemātiski.

"Rīgas namu pārvaldnieks" vadītājs Ronalds Neimanis
00:00 / 00:52
Lejuplādēt

Tā ziņo uzņēmumā, norādot, ka sarežģījumi ir ar daudzdzīvokļu mājām, kurās par pakalpojumu regulāri maksā mazāk nekā 70% iedzīvotāju.

Tomēr kopumā šogad situācija ar parāda atdošanu esot būtiski uzlabojusies.

„Ja mēs skatāmies šo datumu pagājušajā gadā, tad parāda apjoms bija 2,6 miljoni eiro. Šobrīd parāda apjoms ir 0,7 miljoni eiro.

Tātad trīsarpus reizes ir samazinājies. Tas ir efektīva darba ar parādniekiem [rezultāts], aktīva komunikācija ar mūsu klientiem, skaidrojošais darbs, atgādinājumi, ka ir jāsamaksā. Tas viss ir rezultējies šādā īstenībā lieliskā rezultātā. Mēs neredzam, ka vēsturiski kādreiz „Rīgas namu pārvaldniekā” būtu bijis tik mazs parāds par siltumu. Tie 0,7 miljoni, kas bija vakar, šodien jau ir būtiski mazāks, jo iestājās vairākiem rēķiniem maksāšanas termiņš, un cilvēki intensīvi arī maksā. Tā ka iespējams, ka to māju būs mazāk, ka varbūt nebūs 200. Bet šā vai tā – parāds ir, un mēs redzam, ka tie ir zaudējumi,” norādīja „Rīgas namu pārvaldnieks” vadītājs Ronalds Neimanis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti