Trešajā akcijā «Adījumi Ukrainas atbalstam» saziedoti 9600 kg dažādu adījumu

Trešajā akcijā "Adījumi Ukrainas atbalstam", kas notika no 6. februārim līdz 17. martam, Latvijas iedzīvotāji saziedojuši un "Latvijas pasta" nodaļās nodevuši 9600 kilogramu dažādu adījumu, informēja "Latvijas pastā".

Kā sarēķinājušas akcijas rīkotājas no biedrības "Mēs Iecavai", tas līdzinās 96 000 pāru zeķu. Ziedotos adījumus biedrība "Tavi draugi" tālāk nogādā Ukrainas karavīriem, mierīgajiem iedzīvotājiem un kara bēgļiem.

Akcijas laikā Latvijas iedzīvotāji tika aicināti ziedot visdažādākā veida un izmēra zeķes, cimdus, šalles un cepures pieaugušajiem.

"Just līdzi citu bēdās un grūtībās nav viegli. Ir vienkārši pateikt – cik žēl, bet pavisam kas cits ir apliecināt savu līdzjūtību darbos.

Mēs biedrībā "Tavi draugi" katru dienu redzam šos labos darbus un zinām, ka Latvijas cilvēki patiešām no visas sirds ir gatavi atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus. Varam tikai apbrīnot Latvijas adītāju saimi par to milzīgo pacietību, rūpību un mīlestību, ar kādu top šie sūtījumi. Patiesi ceram, ka tas sildīs un iedvesmos Ukrainas cilvēku sirdis!" sacīja "Tavi draugi" pārstāve Beāte Bēvalde.

Arī turpmāk tiks izvērtētas iespējas iesaistīties plašu atbalsta akciju organizēšanā Ukrainas atbalstam, norādīja "Latvijas pastā".

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā kopumā norisinājušās jau trīs adījumu akcijas Ukrainas atbalstam. Pirmā no tām sākās 2022. gada martā, aicinot ziedot visdažādākā veida un izmēra rokdarbus, kas nepieciešami gan Ukrainas karavīriem frontē, gan mierīgajiem iedzīvotājiem izpostītajās pilsētās un citās apdzīvotās vietās, gan kara bēgļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti