Panorāma

Slēdz robežpunktu "Silene" uz Baltkrievijas robežas

Panorāma

Robežpārkāpēju atbalstītājus sodīs bargāk

Latvijas robežpārkāpējus aiztur arī valsts iekšienē

Robežpārkāpēji arī vakarnakt aizturēti valsts iekšzemē

Arī pirmdien, 18. septembrī, no robežas nelikumīgas šķērsošanas atturēti 104 cilvēki, bet daudzi tiek atklāti jau valsts iekšienē. Vakarnakt Valsts policija atklājusi un apturējusi 12 personu grupas nelegālu pārvietošanos. Nedēļas laikā Latgalē šādi aizturētas sešas automašīnas. 

Ne tikai robežas pārkāpēju atturēšana uz robežas, bet viņu pārvadātāju aizturēšana kļuvusi par ikdienu, vērtēja robežsardzē.

"Vakarnakts laikā mēs veicām aizturēšanu kopīgi ar Valsts policiju. Divas grupas tika aizturētas. Tepat Skrudalienas pusē, uz ceļa Silene–Saliena," stāstīja Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes priekšnieks Oļegs Tribis.

Arī šoreiz robežpārkāpēji pārvadāti vairākos auto.

"Viņi daudz un dažādas metodes piekopj. Ja iet vairākas mašīnas, viena apstājas, nelegāļi izlec ārā, un ekipāža skrien pa mežu pakaļ. Gadījumā, kad cilvēki mežā bija, tika iesaistīts robežsardzes kinologs," atzina Valsts policijas Latgales pārvaldes priekšnieks Guntars Trops.

Atklāt uguni nākas arī policistiem.

"Nedēļas laikā kopā ar robežsardzi aizturētas sešas transporta vienības. Jāatzīmē, ka trīs no šīm transportvienībām ir aizturētas, pielietojot šaujamieročus," sacīja Trops.

Gan robežpārkāpēji, gan viņu vedēji pēcāk tiek nodoti Valsts robežsardzei. Kopumā robežsardze pret nelegālajiem pārvadātājiem uzsākusi 70 kriminālprocesus, aizturētas 97 personas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti