Rīta Panorāma

Teātris "Mystero" aicina uz Dantes Pecoli monoizrādi

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Linda Abu Meri atvadās no LTV skatītājiem

«Rīta panorāmas» vadītāja Linda Abu Meri pārtrauc darbu LTV

Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Rīta panorāma" vadītājai Lindai Abu Meri trešdiena bija pēdējā darba diena kā "Rīta panorāmas" vadītājai. Viņa "Rīta panorāmā" ir gandrīz no pašiem raidījuma pirmsākumiem. Allaž smaidīga, priecīga, reizēm arī šerpa pret politiķiem, tāda ir Linda, kura tagad metīsies jaunos izaicinājumos.

Deviņus ar pusi gadus, gandrīz tikpat, cik pašai "Rīta panorāmai", kura šogad svin desmit gadu jubileju, Linda Abu Meri ik rītu ar savu smaidu un vārdiem "Labrīt" ir modinājusi skatītājus.

"Man cilvēki ir jautājuši, ko tu vari visu laiku smaidīt. Es tāda vienkārši esmu. Cilvēki ir dažādi. Ir nopietni cilvēki, ir pūcīgi cilvēki, un ir tādi cilvēki, kas smaida. Mums ir ļoti svarīgi, lai cilvēki varētu labā noskaņojumā sākt dienu. Mēs ielaužamies viņu mājās plkst. 6.30. Ja ciemiņi nāk tik agri, tad viņiem ir jābūt tādiem, kuri iepriecina," pārliecināta bijusī "Rīta panorāmas" vadītāja.

2023. gada 13. septembris bija viņas pēdējā darba diena LTV. Šie gadi "Rīta panorāmas" ēterā Lindai paskrējuši nemanot.

"Tas ir tāds darbs, kuru tu nevari neizbaudīt. Tā aizrautība, visa atmosfēra ir absolūti enerģizējoša, elektrizējoša, uzlādējoša.

Tad, kad tu apsēdies pie šī galda un kad sākas raidījums, pat tad, ja tev pirms tam nāca miegs, tev nebija pārāk labs noskaņojums, tu nebiji īsti izgulējies, – brīdī, kad atskan raidījuma galviņa, tas viss pazūd. Hooo, labrīt," sacīja Linda.

Pirms Linda metīsies jaunos izaicinājumos, beidzot viņai būs kāds brīdis atpūsties. Visvairāk Lindai pietrūks brīnišķīgo kolēģu, ar ko strādāts kopā. Bet ir jau arī šis tas, kā nepietrūks.

"Ārprāts! Piedodiet, bet man nepietrūks celšanās četros. Tiešām nepietrūks. Tas ir traks režīms. Visa mūsu komanda, mēs esam traki cilvēki, kas ceļas nakts melnumā, brauc uz darbu, kamēr citi vēl guļ. Man ir trīs modinātāji. Bija. Uz plkst. 4; plkst. 4.05 un plkst. 4.10, kas ir pats, pats pēdējais celšanās laiks. Starp plkst. 4 un plkst. 4.05, es parasti paspēju aizmigt un vēl varbūt kādu sapni ieraudzīt," atzina Linda.

"Rīta panorāma" paliek, tikai tagad bez Lindas. Būs jaunas sejas, kas katru rītu priecēs skatītājus, bet Linda vienmēr ir un paliks LTV "īpašā" rīta kolēģe.

"Katra raidījuma vislielākā vērtība ir skatītāji. Esmu ļoti laimīga un pateicīga, ka tik daudz cilvēku katru darba dienas rītu plkst.6.30, varbūt mazliet vēlāk, ieslēdz "Rīta panorāmu", skatās mūs, ir kopā ar mums, dzīvo kopā ar mums, smejas kopā ar mums, dusmojas kopā ar mums par kaut kādām neizdarībām valstī. Paldies skatītājiem, ka jūs esat padarījuši mūsu raidījumu tik labu, un jūs liekat mums censties un darīt. Jūs esat īstais dzinulis, kāpēc mēs vispār to darām," atzina bijusī "Rīta panorāmas" vadītāja.

Nereti dzīvē ir svarīgākas lietas par darbu. Lindai tā ir noticis.

LTV Ziņu dienesta vadītāja Iveta Elksne sacīja: "Šajos gados "Rīta panorāmas" komanda kopā ar Lindu ir izveidojusi skatītāju iecienītāko rīta ziņu programmu.

Viņa ir bijusi klāt gan notikumos, ar kuriem lepojas visa Latvija, gan brīžos, kad visiem ir sāpīgi. Tas ir prasījis daudz spēka, taču devis arī daudz enerģijas skatītāju atzinības dēļ.

Lindai vēlamies pateikt lielu paldies par darba kvalitāti, degsmi un jaudu!"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti