«100g kultūras» sāks sezonu ar diskusiju par LNO un piemiņas raidījumu Avečkinam

Raidījums "100g kultūras" 17.septembrī sāks jauno sezonu LTV1 ēterā ar diskusiju par Latvijas Nacionālās operas (LNO) un kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes konfliktu. Savukārt ceturtdien, 19.septembrī, „100g kultūras. Nacionālie dārgumi” būs veltīti Alekseja Avečkina piemiņai.

Raidījums „100g kultūras” padziļinātos formātos LTV1 ēterā būs skatāms otrdienās, trešdienās un ceturtdienās pulksten 17.15. Jaunās sezonas pirmajā nedēļā raidījuma veidotāji sola aizraujošus un aizkustinošus stāstus par kultūras leģendām, kā arī viedokļus par skandālu.

Otrdien, 17. septembrī, pulksten 17.15 raidījumā „100g kultūras. Diskusija” tiks apspriests sakāpinātais konflikts starp Andreju Žagaru un Žanetu Jaunzemi-Grendi. Skandāls radījis šķelšanos visā kultūras nozarē līdz pat kultūras ministres demisijas pieprasījumam. Otrdienās raidījumu „100g kultūras. Diskusija” vadīs pieredzējušie žurnālisti, kultūras jomas pārstāvji Dmitrijs Petrenko un Kristīne Želve.

Savukārt raidījums „100g kultūras. Personība” turpmāk katru trešdienu atklās interesantus stāstus par Latvijas kultūras personībām. Trešdien, 18. septembrī, pulksten 17.15 raidījums pētīs dzimtas saites un ietekmes aktiera un režisora Ulda Pūcīša un viņa meitas, aktrises Milenas Gulbes ģimenē. Stāsts ne tikai par aktiermākslu un kultūru, bet arī par Latvijas labāko tenisistu Ernestu Gulbi, kurš meklē un novērtē savas ģimenes spēka āderes.

Ceturtdienās pie skatītājiem atgriežas raidījums „100g kultūras. Nacionālie dārgumi”, kurā sarunas par Latvijas kultūras leģendām risinās literatūrkritiķis un žurnālists Arno Jundze un Kristīne Želve. Ceturtdien, 19. septembrī, pulksten 17.15 mēnesi pēc Alekseja Avečkina aiziešanas viņsaulē - izcilā baletdejotāja piemiņas raidījums.

Jaunajā sezonā „100g kultūras” raidījumiem būs ilgāks raidlaiks – nepilnas 40 minūtes, bet atkārtojumi skatāmi LTV1 tās pašas dienas vakarā pulksten 23.15, kā arī piektdienās pulksten 13.15. Raidījumi būs pieejami mājaslapas ltv.lv arhīvā jau ētera dienā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti