PTAC vadītāja Baiba Vītoliņa vadīs Būvniecības kontroles biroju, viņas vietā – Zaiga Liepiņa

Ilggadējā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) vadītāja Baiba Vītoliņa pārcelta darbā Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktores amatā, bet PTAC vadība uzticēta līdzšinējai Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāra vietniecei Zaigai Liepiņai. Tā otrdien, 9. jūlijā, lēma valdība.  

Rīkojuma projekta anotācijā teikts, ka sakarā ar vakanto BVKB direktora amatu EM pēc nozarē esošo, vakantajam amatam atbilstošo cilvēkresursu apzināšanas ir iesniegusi saskaņošanai un apstiprināšanai Ministru kabinetā rīkojuma projektu par PTAC direktores Vītoliņas kandidatūras apstiprināšanu pārcelšanai biroja direktora amatā.

Pēc minētā rīkojuma projekta apstiprināšanas vakants kļūs PTAC direktora amats, uz kuru EM arī ir apzinājusi vakantajam amatam atbilstošos cilvēkresursus nozarē. Ir uzklausīts EM valsts sekretāra vietnieces Liepiņas, kuras pārziņā ir ārējo ekonomisko sakaru, iekšējā tirgus un patērētāju tiesību jautājumi, viedoklis un atbalstīta viņas kandidatūra.

EM skaidroja, ka Liepiņa jaunajam amatam izvirzīta, novērtējot viņas līdzšinējo profesionālo pieredzi un zināšanas, tai skaitā gan kolektīva vadīšanā, gan veicot atbildīgās amatpersonas pienākumus PTAC sadarbības un darbības pārraudzības nodrošināšanā, kā arī pieredzi normatīvo aktu izstrādē.

Savukārt Vītoliņai ir ilgstoša pieredze iestādes vadīšanā, komandas kopējās vīzijas veidošanā, kā arī pieredze tirgus uzraudzības funkciju īstenošanā, norādīja ministrijā.

Liepiņa un Vītoliņa jaunos amata pienākumus sāks pildīt no 1. augusta.

KONTEKSTS:

Šā gada 31. maijā pēc pašas vēlēšanās darbu BVKB direktores amatā beidza Svetlana Mjakuškina, kura biroja direktores amata pienākumus pildīja kopš 2017. gada 1. augusta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti