Dienas ziņas

Dabas stihijas Latvijā

Dienas ziņas

Būtiskus postījumus aizvadītā sniega vētra nav nesusi

Palielinās uz ielām gūto traumu skaits

Pēdējās dienās strauji pieaudzis uz ielām gūto traumu skaits

Atkala un siltāka laika iestāšanās ielas un trotuārus daudzviet pārvērtusi slidotavās. Pirmie saules stari uz ielām izvilinājuši braucējus ar skrejriteņiem. Pēdējās dienās strauji pieaudzis Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas pacientu skaits, un ārsti aicina ikvienu būt uzmanīgam. Lai dziedētu kritienā gūtās traumas, nereti nākas gaidīt rindā uz operāciju.

Dienas vidū spožā pavasara saulīte staigā pa zemes virsu. Daudzviet nenotīrītās ietves pārvēršot slidotavā. Arī sniegputenis, kas aizvadītajā diennaktī pārstaigāja Latviju, aizputinot apledojušos celiņus, daudziem gājējiem izrādījies bīstams un licis meklēt ārsta palīdzību.

"Traumas ir visbiežāk tipiskās, cilvēki paslīdēja. Traumē kāju, roku. Cilvēkiem traumas ir pietiekami nopietnas," stāstīja Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts traumatologs, rezidents Rihards Vugulis.

Šobrīd Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā var nākties gaidīt rindā, lai nokļūtu uz operāciju un varētu sadziedēt kritienā gūto traumu. "Gandrīz pārpildīta slimnīca ar šīm akūtajām traumām. Sekojam paši līdzi laika ziņām," aicināja slimnīcas mediķis.

Tuvojoties pavasarim uz ielām pamazām atgriežas braucēji ar skrejriteņiem, ārsti aicina viņus būt sevišķi uzmanīgiem. Tāpat Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca aicina cilvēkus, kuri guvuši traumas, vērsties sev tuvākajā medicīnas iestādē, kurā var saņemt palīdzību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti