«Tīrmājas dienās» aicina atbrīvoties no nevajadzīgiem tekstila izstrādājumiem un elektrotehnikas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 1 mēneša.

No šodienas Rīgā un Jūrmalā sākas "Tīrmājas dienas". Uz pilsētu apkaimēm turpmāk svētdienās noteiktā laikā dosies mobilais punkts, lai bez maksas savāktu iedzīvotājiem nevajadzīgo tekstilu un elektrotehniku. "Tīrmājas dienas" savā darbības zonā rīko uzņēmums "CleanR".

Uzņēmuma "CleanR" Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas vadītāja Liene Rumpane Latvijas Radio sacīja, ka "Tīrmājas dienas" pakāpeniski notiks visos Rīgas mikrorajonos, kas ir "CleanR" darbības zonā.

4. jūnijā "Tīrmājas dienu" mobilais punkts dosies uz Daugavgrīvu.

Liene Rumpane par "Tīrmājas dienām"
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"No šīs nedēļas mūsu zonās, kur strādā "CleanR", rīkojam "Tīrmājas dienas", kurās iedzīvotāji savos iekšpagalmos varēs atbrīvoties no elektrotehnikas un tekstila atkritumiem," stāsta Rumpane. "Tātad mēs sākam 4. jūnijā. Pirmais izbraukums būs uz Daugavgrīvu. Ir astoņi punkti, kur mēs atradīsimies. Katrā vietā pa stundai, un iedzīvotāji elektrotehniku un tekstila atkritumus varēs nodot īpaši aprīkotos furgonos."

11. jūnijā "Tīrmājas dienas" paredzētas Imantā, 18. jūnijā – Pļavniekos.

Liene Rumpane par "Tīrmājas dienu" turpinājumu un atkritumu šķirošanu
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Tad skatīsimies, kāda ir iedzīvotāju atsaucība. Namu apsaimniekotājus mēs noteikti aicināsim pieteikt adreses, un tajās nedēļās, kad plānosim kādu rajonu, iekļausim šīs adreses," skaidro Rumpane. "Rīgā mēs redzam, ka liels apjoms elektrotehnikas un tekstila nonāk namu pagalmos. Tie nedrīkstētu atrasties sadzīves atkritumu konteineros vai pie tiem. Iedzīvotāji bieži aizbildinās ar to, ka viņiem nav transporta, ka viņi nespēj šo elektrotehniku nogādāt uz vietām, kur to pieņem bez maksas. Mēs ejam pie iedzīvotājiem, lai mācītu un veicinātu šo atkritumu šķirošanu."

Informācijai var sekot līdzi "CleanR" klientu portālā "Manai.videi.lv" un sociālajos tīklos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti