Daugavpils svin pilsētas svētkus

Sestdien, 3. jūnijā, kulmināciju sasniedz Daugavpils pilsētas svētki "Ar Daugavpili sirdī", kas veltīti pilsētas 748. dzimšanas dienai.

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes pārstāve Diāna Soldāne
00:00 / 00:44
Lejuplādēt

Šogad pēc Covid-19 pandēmijas pārtraukuma atkal norisināsies tradicionālais Daugavpils pilsētas svētku gājiens, kurā šoreiz, pārstāvot dažādas pašvaldības iestādes, skolas, kultūras iestādes, uzņēmumus, biedrības, radošos kolektīvus un citas organizācijas, piedalīsies aptuveni 3000 dalībnieku.

Tā kā šis gads ir XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku jubilejas gads, Daugavpils pilsētas svētku oficiālās atklāšanas koncertā, kas norisināsies pēc gājiena, pilsētas radošie kolektīvi vienosies kopīgā koncertprogrammā, katrs izpildot daļu no Dziesmu un deju svētku repertuāra.

"3. un 4. jūnijā skanēs viss Daugavpils centrs, jo Pumpura skvērā darbosies ģimenēm, bērniem vairāk veltīts saturs. Dubrovina parkā būs deju un mūzikas skatuve. Savukārt vakarā mēs piedāvāsim lielās koncertprogrammas Vienības laukumā. Protams, ka iedzīvotāji ļoti priecīgi šogad ir par to, ka tiks piedāvāts arī baudīt svētku salūtu Daugavmalā. Savukārt 4. jūnijā vēl arī būs aktivitātes Daugavpils cietoksnī, kur būs ne tikai krāmu tirdziņš, bet arī Nikolaja vārtu atvēršanas ceremonija, Inženieru arsenāla pagalmā varēs vērot auto izstādi," stāstīja Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes pārstāve Diāna Soldāne.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti