Dienas ziņas

Somijā vēlēšanās uzvar labējie

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

Ķekavā plāno apvienot vairākas veselības un sporta iestādes

Ķekavā plāno apvienot vairākas pašvaldības iestādes

Ķekavas novadā plānota četru ar veselību un sportu saistītu iestāžu apvienošana. Novada dome skaidro, ka reorganizācijas mērķi ir novērst iestāžu funkciju pārklāšanos, ieviest vienotu attīstības stratēģiju un labas pārvaldības praksi. Pret iestāžu apvienošanos iebilst to vadītāji, kuri pārmet lielo steigu lēmuma virzīšanā.

Ķekavas ambulanci plānots pievienot sociālās aprūpes centram, bet Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras un Baldones Sporta kompleksa vietā uz apvienojamo iestāžu bāzes izveidojot jaunu iestādi "Sporta administrācija". Pašvaldības dome aplēsusi, ka apvienošanas rezultātā ik gadu tiktu ietaupīti vairāk nekā 100 000 eiro.

Satraukumu par to pauda ambulances un Sporta aģentūras vadītāji, kuri ir arī pašvaldības opozīcijas deputāti. Ķekavas Sporta aģentūras direktore Dace Cīrule (Zaļo un zemnieku savienība) pauda neizpratni par steigu. Tikmēr Ķekavas ambulances direktors Juris Jerums ("Jaunā Vienotība") norādīja, iecerētās izmaiņas rada lieku stresu darbiniekiem.

Viens no apvienošanas virzītājiem vicemērs Andris Vītols ("Konservatīvie") skaidroja, ka no veselības veicināšanas un sporta jomas iestāžu apvienošanas iegūtu gan paši iestāžu darbinieki, gan iedzīvotāji. "Ieguvumi pārsniegs zaudējumus, kādus mēs nemaz nesaskatām," sacīja Vītols.

Ķekavas pašvaldība par iestāžu apvienošanu lems šonedēļ domes sēdē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti