Zaharjins un potenciālais LM investors parakstījuši vienošanās protokolu

Smagās finanšu grūtībās nonākušā uzņēmuma „Liepājas metalurgs” lielākais akcionārs Sergejs Zaharjins parakstījis vienošanās protokolu ar potenciālo investoru par akciju nodošanu tā rīcībā, intervijā Latvijas Radio-4 piektdienas rītā sacīja tiesiskās aizsardzības procesa administrators Harijs Velmers.

Patlaban gan "Liepājas metalurga" kontā no potenciālā investora nav saņemts ne santīms.

„Es varu apstiprināt, ka manās rokās ir Sergeja Zaharjina parakstīta kopija. Tas ir vienošanās protokols starp „Liepājas metalurgu” un potenciālo pircēju, kas ir saistīts ar kompāniju „Daļpolimetall”,” teica Velmers.

Viņš uzsvēra, ka protokols šobrīd neatrisina uzņēmuma finanšu problēmas. Pēc viņa teiktā, 10.oktobrī „Liepājas metalurga” kasē vajadzētu ienākt jauniem finanšu līdzekļiem.

Ziņots, ka „Liepājas metalurgs” jau ilgāku laiku atrodas dziļā finanšu krīzē. Uzņēmumā nenotiek ražošana, un valsts bija spiesta apmaksāt „Liepājas metalurgam” garantēto kredītu Itālijas bankai „UniCredit”. Līdzšinējās sarunas ar investoriem nav bijušas sekmīgas, turklāt arī pašu akcionāru attiecības ir sliktas, jo Zaharjins un Iļja Segals nesatiek ar Kirovu Lipmanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti