Viļņā un Tallinā benzīna cenas aug, Rīgā - saglabājas nemainīgas

Pagājušajā darba nedēļā Viļņā un Tallinā bija vērojams 95.markas benzīna cenas kāpums, bet Rīgā tā nav mainījusies, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena joprojām bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā, bet zemākā - Viļņā.

Rīgā degvielas cenas šonedēļ nav mainījušās. Arī šo piektdien "Circle K" uzpildes stacijās litrs 95.markas benzīna maksāja 1,274 eiro, bet litrs dīzeļdegvielas - 1,214 eiro.

Savukārt Viļņā 95.markas benzīna cena šajā nedēļā "Circle K" auga par 2,4% un bija 1,146 eiro par litru. Taču dīzeļdegvielas cena saruka par 0,4% - līdz 1,085 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās benzīna cena auga par 5,4% un šīs darba nedēļas beigās bija 1,395 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 6,3% - līdz 1,385 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā un Tallinā šonedēļ bija stabila, un arī šo piektdien litrs autogāzes Tallinā maksāja 0,629 eiro, bet Rīgā - 0,565 eiro. Savukārt Viļņā autogāzes cena pakāpās par 2% un darba nedēļas beigās bija 0,519 eiro par litru.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti