Straujuma: Krievija noliedz ziņas par ogļu kravu tranzīta uz Rīgas ostu apturēšanu

Krievijas iestādes nav apstiprinājušas ziņas, ka tā šobrīd varētu apturēt savu ogļu kravu plūsmu uz Rīgas ostu, portālam lsm.lv sacīja premjeres Laimdotas Straujumas („Vienotība”) pārstāve Aiva Rozenberga.

Viņa pastāstīja, ka Ārlietu ministrija esot sazinājusies ar Krieviju un tur šāda iespējamība šobrīd ir noliegta.

Vēstīts, ka ceturtdienas rītā ar paziņojumu, ka Krievija neoficiāli informējusi Rīgas ostas pārkraušanas kompānijas par savu kravu apturēšanu uz Rīgas ostu, klajā nāca Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR). Šādu iespēju pēcāk apstiprināja arī satiksmes ministrs Anrijs Matīss, notiekošo saistot ar 6.augustā notikušo VAS „Latvijas Dzelzceļš” nu jau bijušā vadītāja Uģa Magoņa aizturēšanu aizdomās par liela apmēra kukuļa pieņemšanu.

2 komentāri
:/
Kāds teica, ka šī valsts ir neizdevusies. Muļķības! Vēlētāji ir neizdevušies.
prātotājs
Palidos ārā LDZ līgumiņi par transportēšanu, palidos ārā Brīvostas līgumiņi, palidos ārā atbilstošie locekļi un ministriņi - palidos visi kas bij iesaistīti ķēdē kur acīmredzot lai tiktu pie līgumiem bija "papīra maisiņi" gādāti mazās bankntotēs. Proti, visiem kurus tas skar, tie tagad būs tramīgi un mēģinās pagriezt to leitu tā, ka redz, tagad valstij, tagad rīgai būs slikti, viss apstājas, viss slikti. a realitātē, tikai pašiem kabats būs tukšākas un nu jā, būs mazliet valsts makizē jāpadzīvo ja nebūs pietiekami uzmanīgi bijuši vai laba aizmugure nav.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti