Rīgā un Viļņā dīzeļdegvielas cena turpina augt, benzīna cena - sarūk

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā samazinājās 95.markas benzīna cena, bet dīzeļdegvielas cena turpināja celties. Tikmēr Tallinā degvielas cenas nemainījās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95. markas benzīna cena samazinājās par 1,6% - līdz 1,804 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,6% - līdz 1,864 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95. markas benzīna cena piektdien bija 1,779 eiro par litru, kas ir par 0,6% mazāk nekā pirms nedēļas. Savukārt dīzeļdegvielas cena palielinājās par 0,5% un bija 1,879 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās degvielas cenas bija stabilas - 95.markas benzīns maksāja 1,899 eiro par litru un arī dīzeļdegvielas cena par litru bija 1,899 eiro.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās jau otro nedēļu pēc kārtas nav mainījušās - Rīgā litrs autogāzes maksāja 0,825 eiro, Viļņā - 0,722 eiro, bet Tallinā - 0,87 eiro par litru.

 
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti