Rīgā par 11% samazinās siltumtarifu

AS “Rīgas siltums” pirmdien, 29.jūnijā, iesniedza izskatīšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) par 11% samazināto siltumenerģijas tarifu, paziņojumā medijiem informēja uzņēmums.  

Siltumenerģijas tarifa samazināšana Rīgā šogad notiek jau trešo reizi, un tās pamatā ir  pirktās siltumenerģijas un kurināmā cenu samazinājums.

Sarūkot kurināmā cenu samazinājumam un pirktās siltumenerģijas izmaksām, un ņemot vērā to, ka jaunā tarifu aprēķināšanas piemērošanas kārtība ļauj operatīvi veikt siltumenerģijas tarifa pārrēķinu, tika izstrādāts samazinātais siltumenerģijas tarifs un iesniegts SPRK izskatīšanai.

Pēc tarifa apstiprināšanas kopējais siltumenerģijas tarifa samazinājums šogad sasniegtu 22%.

Plānots, ka jaunais siltumenerģijas tarifs Rīgā būs 40,46 eiro par megavatstundu bez pievienotās vērtības nodokļa un stāsies spēkā no 2020.gada 1.augusta.

Iepazīties ar jauno tarifu un sniegt savus priekšlikumus par  piedāvāto siltumenerģijas  tarifu var 7 dienu laikā no paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, vēršoties AS “Rīgas siltums”  Cēsu ielā 3a, Rīgā, rakstveidā vai elektroniski (fakss 67017363, e-pasts: [email protected]).

“Rīgas siltums” ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantota dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir ap 800 kilometri, no kuriem 74% atrodas AS “Rīgas siltums”  īpašumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti