Rīta Panorāma

Saulkrastu džeza festivāls turpina tradīcijas

Rīta Panorāma

Kantrī mūzikas festivāls «Country Bauska» 2019. Intervija ar grupu «Cousin Hatfield»

Intervija ar finanšu ministru Jāni Reiru

Reirs: FKTK vadībai uzrunāti daudzi starptautiskajās institūcijās strādājošie

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja amatam uzrunāti daudzi cilvēki, kuri strādā starptautiskās insitūcijās, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" teica finanšu ministrs Jānis Reirs ("Jaunā Vienotība").

Konkursam uzrunāti profesionāļi no Pasaules Bankas un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas, kā arī privātajā sektorā strādājošie.

FKTK vadītāju paredzēts atrast līdz 1. oktobrim.

Tikmēr Valsts kanceleja 12.jūlijā izsludinājusi konkursu uz FKTK priekšsēdētāja amatu. Priekšsēdētāja alga būs 9000 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentiem prasīta nevainojama reputācija, maģistra grāds ekonomikā, finanšu vadībā vai tiesību zinātnēs, kā arī piecu gadu pieredze vadītāja vai tā tiešā padotībā esošā amatā. Tāpat nepieciešama pieredze finanšu tirgus uzraudzības jomā vai naudas atmazgāšanas novēršanā. Kandidātus trīs kārtās vērtēs komisija, kuru vadīs Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

KONTEKSTS:

FKTK vadītājs Pēters Putniņš un viņa vietniece Gunta Razāne jūlijā sākuma iesniedza atlūgumu. Banku uzrauga pagaidu vadītāja amatam izvirzīta komisijas darbiniece Kristīne Černaja-Mežmale, kura līdz šim vadījusi FKTK Monetāro finanšu iestāžu darbības analīzes daļu.

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti