Putins pagarina atbildes sankcijas pret Rietumiem

Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis rīkojumu par atbildes sankciju pret rietumvalstīm pagarināšanu par gadu. Šāds solis sperts dažas dienas pēc Eiropas Savienības Padomes lēmuma par sankciju pagarināšanu pret Krieviju.

Krievijas ziņu portāls RBK vēsta, ka atbildes sankcijas pagarinātas līdz 2018.gada 31.decembrim.

Putins rīkojumā uzdevis Krievijas valdībai nodrošināt tā izpildi, kā arī nepieciešamības gadījumā koriģēt sankciju darbības termiņu. Rīkojums stājas spēkā tā parakstīšanas dienā.

Ziņots, ka, atbildot uz rietumvalstu sankcijām, kas noteiktas saistībā ar Krimas aneksiju un Krievijas agresīvo rīcību Ukrainā, Krievija 2014.gada augustā spēra atbildes soli, liedzot ievest valstī virkni produktu no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas. Liegums attiecas uz gaļas produktiem, zivīm un jūras veltēm, augļiem, dārzeņiem un piena produktiem.

Kopš tā laika abas puses vairākkārt pagarināja savstarpējās sankcijas. Jūnija vidū ekonomiskās sankcijas paplašināja ASV, atbildot uz kurām Putins brīdinājis, ka šāds solis ietekmēs abu valstu attiecības. Savukārt šonedēļ Eiropas Savienības Padome pieņēma lēmumu par ekonomisko sankciju pret Krieviju pagarināšanu līdz 2018.gada 31.janvārim.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 17974
Kāpēc viņš nēsā pulksteni uz labās rokas?Izskatās slimīgi aizdomīgs.Čekists,kurš baidās no atmaksas.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti