Rīta Panorāma

Krievijas armija turpina Ukrainas pilsētu apšaudes

Rīta Panorāma

Intervija ar CSDD pārstāvi Ilzi Šipkēvicu

Atjauno prāmju līniju starp Grieķiju un Kipru

Pēc 22 gadu pārtraukuma atjauno prāmju līniju starp Grieķiju un Kipru

Pēc 22 gadu pārtraukuma atjaunota pasažieru prāmju līnija starp Grieķiju un Kipru. Šovasar plānoti kopumā 22 kuģa reisi starp salu un kontinentu.

Zem Kipras karoga peldošais pasažieru kuģis „Dalela” pagājušajā nedēļā ieradās Kipras pilsētas Limasolas ostā no kuģu būvētavas Grieķijā. Tas kopumā var pārvadāt 400 pasažierus un viņu transportlīdzekļus.

Uz kuģa īpaša uzmanība ir pievērsta cilvēkiem ar invaliditāti, kuriem tiks nodrošināts diennakts serviss, bet papildu aprūpe būs nodrošināta arī mājdzīvniekiem.

Jaunās līnijas atklāšanas ceremonijā Kiprā piedalījās prezidents Niks Anastasiadis, bet sagaidīšanas ceremonija Pirejas ostā plānota pēc 30 stundu ilga brauciena – pirmdienas vakarā.

Grieķijas mediji arī atgādina, ka prāmju satiksme tika pārtraukta straujās aviopārvadājumu attīstības dēļ. Tomēr pēdējā laikā visā pasaulē tiek domāts, kā aizvietot šo videi nedraudzīgo transporta veidu, un viena no alternatīvām ir prāmju satiksme.

Tāpēc 2020. gadā atbalstu projektam apstiprināja Eiropas Savienība. Amatpersonas norādīja, ka tas atbilst sabiedrības vispārējām ekonomiskajām interesēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti