Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā pieteikušies vairāk nekā 250 dalībnieki

Pieteikšanās dalībai Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā, kas norisināsies Rīgā no 2. līdz 4. jūlijam, ir noslēgusies, informē rīkotāji. Forumā piedalīsies vairāk nekā 250 latviskas izcelsmes uzņēmēji, pētnieki, finansisti, inženieri, juristi u.c. profesionāļi no vairāk nekā 20 valstīm.

„Esam patiesi gandarīti redzēt gan ārzemju latviešu, gan vietējo uzņēmēju un profesionāļu interesi par pirmo Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu, kas, jāatzīst, ir pārsniegusi mūsu sākotnējās cerības. Dalībnieku izrādītā interese un uzņēmēju atbalsts kalpo kā apliecinājums šāda foruma un diskusijas nepieciešamībai. Ārvalstīs dzīvojošie latvieši ir atvērti diskusijām un gatavi palīdzēt, ieguldot Latvijā gan savu zināšanu kapitālu, gan cita veida investīcijas, lai sasniegtu vienotu mērķi – veicinātu Latvijas ekonomikas izaugsmi,” saka foruma koordinatore Ilze Garoza.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš arī pauž gandarījumu: „Plašā ārvalstu un pašmāju uzņēmēju un citu profesionāļu pārstāvniecība forumā paver lieliskas iespējas ne tikai starptautiskai domnīcai, kā panākt ekonomikas izrāvienu Latvijā, bet arī uzņēmēju kontaktbiržai un pašmāju preču, pakalpojumu reklamēšanai stendos, kurus iespējams izvietot 3.jūlija Foruma norises vietā.”

Latvijas uzņēmēji vēl līdz 28. jūnijam var pieteikt stendus foruma norises vietā.

Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma mērķi ir veicināt savstarpēju saziņu un sadarbības projektu veidošanos starp dažādu uzņēmējdarbības nozaru pārstāvjiem Latvijā un pasaulē, investīciju un zināšanu kapitāla piesaisti, ārvalstu investīcijām pievilcīgas un godīgas uzņēmējdarbības vides izveidi, kā arī stiprināt ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu saikni ar Latviju un veicināt to līdzdalību Latvijas ekonomikas izaugsmes procesā.

Forumu Dziesmu un deju svētku laikā rīko Pasaules brīvo latviešu apvienība kopā ar LTRK un Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, aicinot kopā latviešus no visas pasaules, lai kopīgi tiktos un dalītos pieredzē par savu panākumu atslēgu, vienlaikus diskutējot par Latvijas ekonomikas attīstību un iespējām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti