Parādu piedzinējs sola atlīdzināt nepamatoti iekasēto par autostāvvietu sodiem

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir saņēmis parādu piedziņas kompānijas "Julianus Inkasso Latvija" ("Julianus Inkasso") rakstveida apņemšanos, kurā tā apņemas pārtraukt īstenoto negodīgo komercpraksi par nepamatotu parādu atgūšanas izdevumu piemērošanu.

PTAC uzteic parādu piedzinēja apņemšanos atlīdzināt nepamatoti iekasēto par autostāvvietu sodiemEdgars Kupčs
  Kā ziņots, "Julianus Inkasso" autostāvvietu firmas "Cityparks Latvija" uzdevumā piedzina parādus no nemaksātājiem vai citiem stāvvietu noteikumu pārkāpējiem. Par to parādniekiem bijis jāmaksā maksimāli iespējamie 17 eiro, taču vairāk nekā puse jeb desmit eiro no šīs summas tikusi iekasēta nepamatoti.

   

  "Julianus Inkasso" skaidrojis, ka visus pārmaksātājus jau uzrunājis un naudu atdos. Tādējādi PTAC piedzinējam nepiemēros sodu, stāsta centra pārstāve Sanita Gertmane.

  "Šajā gadījumā tā ir labprātīga apņemšanās, kas ir apsveicama no uzņēmuma puses. Tas nozīmē, ka uzņēmums rakstveidā atzīst savu vainu, atzīst savu pārkāpumu un apņemas to novērst. Protams, arī šajā gadījumā sakomunicēt ar cilvēkiem, kuri ir pārmaksājuši. Cilvēkiem, iesniedzot iesniegumus, visticamāk, dabūs savu naudiņu atpakaļ," saka PTAC pārstāve.

  Saistītie raksti
  1 komentārs
  Artūrs Savickis
  'Normāla' prakse, neko piebilst. Ja zagli turpmāk noķers, un viņš apsolīs atdot maku cietušajam, arī apsveiks un palaidīs tālāk savās gaitās?.. Tur taču skaidri redzams, ka tā bija apzināta krāpšana, paļaujoties uz to, ka cilvēki samaksās neuzdodot liekus jautājumus!
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Ekonomika
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti