Par 93,4 miljoniem pārdod «Riga Plaza»

Kompānija “Plaza Centers NV” pirmdien, 16.maijā, paziņoja, ka ir pārdevusi tirdzniecības un izklaides centru ”Riga Plaza” globālajam investīciju fondam, kuru nosaukumu neatklāj. Darījuma summa ir 93,4 miljoni eiro.

Šo darījumu “Plaza Centers NV” skaidro ar savu stratēģiju “pārorientēt portfeli uz vairāk fleksiblu  un lielākus ienākumus nesošu īpašumu”.

Kompānija, kas strādā attīstības tirgos, paziņoja, ka “Riga Plaza” nekustamā īpašuma objekts  sastāv no 50 000 kvadrātmetru iznomājamas platības. Komplekss pieder “Plaza Centers NV” meitas uzņēmumam, kurā mātes kompānijai pieder 50%.

Rīgas komplekss bija otrs lielākais tirdzniecības centrs, kuru izveidoja “Plaza Centers”,  teikts kompānijas paziņojumā. 

Līdz darījuma noslēgšanai būs jāizpilda vēl vairāki nosacījumi, pēc “Plaza Centers” prognozēm tas prasīs vairākus mēnešus.  

“Neskatoties uz ļoti sarežģītu posmu Rīgas projekta izstrādes un atvēršanas periodā no 2007. līdz 2009.gadam globālās ekonomikas lejupslīdes laikā, kas būtiski ietekmēja Latvijas tirgu, “Riga Plaza” kļuva par “Plaza” pēdējo gadu veiksmes stāstu, tā tika pārvērsta par dominējošu, uz modernām precēm orientētu tirdzniecības – izklaides centru, kāds tas ir šobrīd,” norādīja kompānijas “Plaza Centers” izpilddirektora pienākumu izpildītājs Dorijs  Kerens.  

Saistītie raksti
2 komentāri
REĀLI
Valsts savu-mūsu daļu uzdāvinā. Nu neprot latvietis saimniekot!
acīgais
"Līdz RAIDĪJUMA noslēgšanai būs jāizpilda vēl vairāki nosacījumi, pēc “Plaza Centers” prognozēm tas prasīs vairākus mēnešus." Manuprāt, pareizi būtu "darījuma noslēgšana" nevis "raidījuma noslēgšana"!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti