Sadaļas Sadaļas

LTRK prezidenta amatā uz trešo termiņu pārvēl Rostovski

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) attālinātajā biedru sapulcē ievēlēta jauna padome, bet  LTRK prezidenta amatā uz trešo termiņu nākamajiem trim gadiem pārliecinoši pārvēlēts Aigars Rostovskis, paziņojumā medijiem informēja LTRK.

Prezidenta amatam bija divi kandidāti – Rostovskis un Kārlis Šēnhofs, sapulcē kopumā piedalījās 493 uzņēmumu pārstāvji, par labu Šēnhofam tika atdotas 67 balsis un  Rostovskim 408 balsis.

Uzrunājot biedrus, Rostovskis pauda, ka LTRK kļūst aizvien jaudīgāka, aizvien vairāk ietekmē un ietekmēs procesus Latvijā.

“Galvenie virzieni turpmākai LTRK attīstībai un ietekmes stiprināšanai būs pētniecība – faktos un analītikā balstīti argumenti un vēl jaudīgāka komunikācija. Man ir sapnis par Latviju kā skaistu un plaukstošu valsti. Par valsti, kurā pulcējas talanti. Par valsti, kura ir viena no labklājīgākajām pasaulē, un LTRK ir būtiska loma šī sapņa piepildījumā,” sacīja Rostovskis.

Saskaņā ar LTRK statūtiem prezidents vada padomes darbu, izvirza padomei apstiprināšanai valdi un pārstāv LTRK Latvijas valsts pārvaldes un pašvaldību iestādēs, citās institūcijās, kā arī starptautiskos forumos, ārvalstu, starpvalstu un starptautiskajās ekonomikas un citās organizācijās.

Rostovskis akadēmisko izglītību ieguvis Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmijā, piedalījies vairākās zinātniskās konferencēs, izstrādājis zinātniskās publikācijas par mūsdienu izglītības sistēmu un līderību. Viņš ir “Eurochambers” Prasmju un uzņēmējdarbības komitejas līdzpriekšsēdētājs, “Junior Achievement Latvia” (JAL) padomes priekšsēdētājs, SIA "Biznesa augstskola Turība" īpašnieks un dibinātājs.

Līdztekus prezidentam sapulcē ievēlēta jauna LTRK padome, kurā nākamos trīs gadus darbosies: Normunds Bergs, “SAF Tehnika”; Andris Bite, “Karavela”; Andris Kozlovskis, “Depo DIY:, Arkādijs Suškins, Cēsu uzņēmēju klubs; Ģirts Rungainis, “Paradox Holdings”; Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācija; Guntis Āboltiņš-Āboliņš, “Rrere Grupa”,  Edvīns Bērziņš, Juridiskā koledža; Inga Zemdega-Grāpe, “Nemo”; Lienīte Skaraine, SIA “PROinvest”; Elīna Rītiņa, SIA “Tet”; Mārtiņš Tiknuss, “GatewayBaltic”; Dāvis Vītols, Latvijas Alkohola nozares asociācija; Daiga Kiopa, SIA “Lursoft IT”; Ivars Eniņš, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija; Imants Martinsons, biedrība “Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris”; Didzis Mizis, SIA “Miandum”/Ogres novada uzņēmēju biedrība; Andis Araks, SIA “Kurzemes investīciju fonds”; Imants Kanaška, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija; Mihails Bartašēvičs, SIA “Latgalija”; Aivars Flemings, SIA “Valpro”.

Padome apstiprina valdi,  pilda LTRK valdes darbības pārraudzības funkcijas, nosaka attīstības stratēģiju un vispārējo biedrības viedokli politikas plānošanas jautājumos, kā arī apstiprina organizācijas budžetu un pārrauga saimniecisko darbību.

LTRK padome sastāv no 18 līdz 22 padomes locekļiem. LTRK padomes sastāvā tiek ievēlēti pa vienam pārstāvim no katras Kompetenču padomes (kopā 13 kandidāti), savukārt padomes locekļi uz atlikušajām vietām tiek ievēlēti no brīvā saraksta, uz kuru bija pieteikušies 35 kandidāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt