Lidostas «Rīga» padomes locekļa amatā iecelts Eduards Toms

Satiksmes ministrija starptautiskās lidostas "Rīga" padomes locekļa amatā apstiprinājusi Eduardu Tomu. Nominācijas komisija izvirzīja viņa kandidatūru kā labāko starp 26 pretendentiem, vērtējot pretendentus konkursa divās kārtās.

Toms ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē, kā arī Rīgas Ekonomikas augstskolā (EMBA). Līdzšinējā darba pieredze: vecākais viceprezidents finanšu jautājumos "Primera Air", SIA "Primera Air Nordic" un Islandes holdinga kompānijā "Primera Air ehf".

Laikā no 2006. gada maija līdz 2015. gada februārim Toms bijis finanšu un administratīvais direktors SIA "Consolis Latvija", kā arī valdes loceklis  Lietuvas uzņēmumā "Betonika" un finanšu procesu uzlabošanas menedžeris "Consolis" reģionālajā birojā Somijā.

Konkurss uz neatkarīgā padomes locekļa amatu tika organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā notika dokumentu atlase (vērtēta darba pieredze, izglītība un sabiedrības attīstības redzējums). Savukārt uz otro kārtu tika uzaicināti septiņi pretendenti, kuri pirmajā kārtā ieguva lielāko punktu skaitu. Otrā kārta notika strukturētas intervijas veidā, vērtējot kandidāta spējas sniegt kompetentas atbildes uz jomai specifiskiem jautājumiem, stratēģiskās plānošanas spējas, vadības spējas, spējas noteikt mērķus, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, kā arī komunikācijas prasmes un svešvalodu zināšanas. 

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti