«Lido» atkal atvērs restorānus; apmeklētājiem mērīs temperatūru

Pēc gandrīz divu mēnešu dīkstāves restorānu tīkls “Lido” no 12. maija atkal ver durvis apmeklētājiem - šonedēļ darbu atsāks restorāns “Vērmanītis”, bet nākamnedēļ – vairāki restorāni lielākajos tirdzniecības centros, paziņojumā medijiem informēja uzņēmums.  

Pastiprinot drošības pasākumus, visiem apmeklētājiem pie ieejas tiks mērīta temperatūra, informēja uzņēmums.

Līdz maija beigām uzņēmums plāno atsākt darbu visos restorānos.

Pievienojoties aprīlī Ādažos jau atvērtajam restorānam “Apelsīns”, pašlaik apmeklētājiem atvērti arī trīs “Lido” veikali un “Lido” Spices kafetērija.

12. maijā durvis klientiem vērs “Ķirsons Māja” bistro un “Lido”” Damme”, bet 14. maijā darbu atsāks “Vērmanītis”. Savukārt nākamnedēļ plānots atvērt “Lido” restorānus tirdzniecības centros “Domina”, “Spice” un “Alfa”. Jau 11. maijā atvērti arī restorāni Igaunijā, tostarp tieši pirms ārkārtas stāvokļa rekonstruētais  “Solaris”.  

Visos “Lido” restorānos joprojām tiks ievēroti stingri drošības pasākumi. Jebkādas pašapkalpošanās iespējas ir atceltas, visus ēdienus un dzērienus izdalīs tikai pavāri.

Visi ēdieni, kas pirms ārkārtas stāvokļa bija pieejami vaļējos fasējumos vai pašapkalpošanās zonā – salāti, deserti, pankūkas utt., - tiek fasēti, bet stikla trauciņi aizvākoti ar plastmasas vāciņiem. Sortimentā ieviesti arī daži jaunumi.

Savukārt galda piederumus klienti var izvēlēties – vai nu tradicionālos piederumus īpašā iepakojumā, vai vienreizējai lietošanai paredzētos plastmasas piederumus.

Tāpat tiek nodrošināta divu metru distance starp galdiņiem un netiek pieļauta iespēja pie viena galdiņa atrasties diviem vai vairāk apmeklētājiem, ja tie nevar apliecināt, ka ir vienas ģimenes locekļi.

Apmeklētāju plūsma tiks organizēta tā, lai nepārsniegtu vienlaikus pieļaujamo kopējo apmeklētāju skaitu ēdināšanas zālē.

Gan klientu, gan sadales zonā pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, aicinājumi tos lietot un instrukcijas, kā to pareizi darīt.

KONTEKSTS:

Ēdināšanas un pārtikas pārstrādes uzņēmuma "Lido" valde pieņēmusi lēmumu uz laiku apturēt visu restorānu un veikalu darbību. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību Latvijā un pieaugošo saslimšanu skaitu.

Ārkārtējā situācija Latvijā Covid-19 dēļ pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - tai skaitā atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci. Ierobežojumu atvieglojumi stāsies spēkā no 12. maija. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti