Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Skype intervija ar Adelinu

Skype intervija ar Kasparu Rožkalnu

LIAA gatavo kampaņu Covid-19 krīzē cietušās tūrisma nozares attīstībai

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pašlaik strādā pie kampaņas iekšzemes tūrisma attīstībai, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja LIAA vadītājs Kaspars Rožkalns.

Tūrisma nozare ir viena no tām, kas Covid-19 krīzē ir cietusi visvairāk. Tādēļ kopā ar nozari pašlaik tiek strādāts pie tūrisma aktivitātēm, lai vispirms veicinātu tūrismu iekšzemē, pēc tam Baltijas valstu līmenī.

Tūrisma attīstībai plānota kampaņa, ko paredzēts sākt brīdī, kad "situācija būs pietiekami stabila".

"Mums šobrīd ir jāspēj sabalansēt situācija valstī ar situāciju tūrismā un šo kampaņu, lai mēs nekādā gadījumā nesāktu kampaņu ne par ātru, ne par vēlu, bet tā būtu tieši laikā," klāstīja Rožkalns.

Viņš sacīja, ka pie kampaņas detaļām kopā ar nozari un Ekonomikas ministriju vēl tiek strādāts.

Tostarp, lai būtu arī pieejams atbalsta instruments tūrismā iesaistītajiem uzņēmumiem.

"Lai tas nebūtu tikai informatīvi, bet būtu arī papildu iespēja iesaistīties un saņemt kaut kādu papildu atbalstu. Vai tas notiks caurs LIAA vai caur kādu citu institūciju, tas lēmums vēl nav pieņemts," teica Rožkalns.

KONTEKSTS:

Starptautiskās organizācijas vērsa uzmanību uz to, ka Covid-19 izraisīs ekonomiskās izaugsmes palēnināšanos. Turklāt pesimistiskākie scenāriji liecina pat par pirmo globālo ekonomisko lejupslīdi kopš finanšu krīzes pirms vairāk nekā desmit gadiem. Tas ietekmēs arī Latviju, un vienas no pirmajām no koronavīrusa cieta aviopārvadājumu un tūrisma nozares.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti