Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Romānu Naudiņu

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Ievu Aili

Intervija ar Pēteri Krīgeri

Krīgers: Vispirms valdībai jāpilda solījumi par minimālo algu un neapliekamo minimumu

Kā pirmais priekšvēlēšanu laikā dotais solījums, kas būtu jāizpilda jaunajai valdībai, ir par minimālās algas un neapliekamā minimuma paaugstināšanu, tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LABS) vadītājs Pēteris Krīgers.

12.Saeimas vēlēšanas neatšķīrās no citām ar solījumu daudzumu, sacīja Krīgers, piebilstot: „Katra partija, kas iet uz vēlēšanām, kļūst uzreiz sociāldemokrātiska, (..) bet pēc vēlēšanām kļūst labēja, konservatīva un par saviem priekšvēlēšanu solījumiem aizmirst.”

LABS analizēja solījumus, apkopojot tos sarakstā. Kā pirmos valdībai būtu jāizpilda solījumus par minimālās algas un neapliekamā minimuma paaugstināšanu, iespējams, arī tā progresivitāti. Tāpat arī sociālās garantijas un pensiju indeksācija tikusi solīta.

2 komentāri
JAUNAJAI VALDĪBAI IR JĀPADOMĀ
JAUNAJAI VALDĪBAI BŪTU TIEŠĀM ARĪ JĀPADOMĀ PAR TIEM VECAJIEM BARIKĀŽU VĪRIEM KURIEM VESELĪBA NEPALIEK LABĀKA BET TIKAI ŠVAKĀKA ! UN TIEŠĀM VIŅIEM ĻOTI NODERĒTU TIE 70 EIRO PIE PENSIJAS ,VISMAZ ZĀLĒM ! KAD LATVIJAI VAJADZĒJA ,VIŅI PAMETA VISU UN SKRĒJA PALĪGĀ ! BET TAGAD KAD VECUMS IR KLĀT ACĪMREDZOT GAIDA LAI VIŅI ĀTRĀK NOMIRST ?
anonims
Krīgeram pašam jāuzlabo savu darbu...citādi tā savienība ir nekas vairāk kā impotentu bars!!!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti