Labrīt

Sabiedrisko mediju vienotās ēkas iecerē domstarpības starp LTV un LR vajadzībām

Labrīt

"Spēlmaņu nakts" žūrija: Covid situācija rosināja teātrus meklēt jaunus ceļus

KP vadītājs: galvenais mērķis sobrīd - panākt iestādes budžeta un algu palielinājumu

Konkurences padomes vadītāja prioritātes – budžeta palielināšana un tehnoloģiju attīstība

Konkurences padomes vadītājs Juris Gaiķis pašreiz par saviem galvenajiem mērķiem nosauc iestādes budžeta palielināšanu un tehnoloģiju attīstību.

Gaiķis intervijā Latvijas Radio pastāstīja, ka galvenais mērķis ir panākt budžeta palielinājumu iestādei, lai varētu piesaistīt un apmācīt jaunus darbiniekus, nodrošinot viņiem arī konkurētspējīgu atalgojumu, lai darbinieki neaizplūst uz privātajām struktūrām.

Vēl viena prioritāte ir tehnoloģisko rīku attīstīšana, lai atvieglotu izmeklēšanu un analītiskus uzdevumus, lai darbinieki mazāk būtu iesaistīti tehniskajā darbā.

Ja Saeima akceptēs nepieciešamo finansējumu, iestādes darbinieki varēs sagaidīt algu palielināšanu, pauda Gaiķis.

KONTEKSTS:

Juris Gaiķis stājās amatā 14. septembrī. Viņš tika izvirzīts Konkurences padomes priekšsēdētāja amatam pēc uzvaras atklātajā konkursā, kas noritēja trijās kārtās.

Gaiķa līdzšinējā darbavieta bija Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija, ko viņš vadīja vairāk nekā trīs gadus. Pirms tam Gaiķis 10 gadus strādājis Valsts ieņēmumu dienestā, kur piecus gadus vadījis Nodokļu pārvaldi, bet pirms tam ieņēmis dažādus amatus arī Juridiskajā pārvaldē.

Konkursu uz Konkurences padomes priekšsēdētāja amatu nācās izsludināt atkārtoti, jo pirmais konkurs noslēdzās bez rezultāta.

Iepriekšējā Konkurences padomes vadītāja Skaidrīte Ābrama nolēma pēc pašas vēlēšanās pamest šo amatu no 15. aprīļa. Šādu lēmumu viņa skaidroja ar Ziemassvētku pārdomu sekām, arī ar to, ka Konkurences padomei ir niecīgs finansējums un ļoti liels darba apjoms, kā arī pastāvīgi trūkst desmit darbinieku. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti