Konference «Nauda un reformas: Eiropas investīciju nākamā paaudze»

Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecība Latvijā piektdien, 13. septembrī, organizē konferenci par Eiropas Savienības (ES) investīcijām Baltijas jūras reģiona valstīs "Nauda un reformas: Eiropas investīciju nākamā paaudze". No plkst 10.00 līdz 15.40 konferenci piedāvājam skatīties tiešraidē sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

Konferences mērķis ir ienest jaunas vēsmas Baltijas jūras reģiona investīciju vidē 2021.-2027. gadu periodā. Plānots, ka tajā identificēs svarīgākās strukturālās reformas, kas varētu palīdzēt attīstīt un modernizēt Baltijas valstu ekonomiku ar kohēzijas politikas, "InvestEU" fonda, kapitāla tirgus un citu publisko un privāto investīciju palīdzību.

TED-stila" sarunu ciklā runātāji dalīsies ar redzējumu, kā investēt projektos un uzņēmumos, lai nodrošinātu izaugsmi un attīstību Baltijas reģionā. Eksperti debatēs par grantu un finanšu instrumentu plusiem un mīnusiem.

Konferencē piedalīsies tādi eksperti kā Marks Lemetrs, Eiropas Komisijas Reģionālās un pilsētvides politikas direktorāta ģenerāldirektors; Anna Kšižanovska, Eiropas Komisijas Ekonomikas un finanšu lietu direktorāta nodaļas vadītāja; Martins Gauss, "airBaltic" prezidents; Jungs Duks Lihtenbergers, Eiropas Komisijas Finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāltirgus savienības direktorāta nodaļas vadītājs; Jaceks Kubass, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas asociētais direktors; Dr. Kajs Bēme, domnīcas “Spatial Foresight” direktors u.c.

Savukārt Jānis Rozenbergs ("Vienotība"), Cēsu novada domes priekšsēdētājs, un Reinis Bērziņš, AS "Attīstības finanšu institūcija "Altum"" vadītājs, plkst. 13.00 debatēs par to, kas dod lielāku labumu attīstībai – granti vai finanšu instrumenti?

Konference notiks angļu valodā ar iespēju izvēlēties tiešraidi latviešu valodā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti