Īpašā akcijā centīsies mazināt diskrimināciju darba tirgū

Ar mērķi mazināt diskrimināciju darba tirgū sāks sociālo kampaņu „Maini skatu punktu”. Kampaņas galvenais izaicinājums ir lauzt izplatītus stereotipus par dažādu sabiedrības grupu pārstāvjiem kā mazāk vērtīgiem darbiniekiem.

Akcijā Latvijas uzņēmumu vadītāji un speciālisti ir aicināti pieteikties arī bezmaksas mācību programmā.

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.Zane Mače

  “Mācību programmas mērķis tieši ir izglītot darba devējus, lai vairotu viņu iecietību, toleranci. Mēs arī aicinām cilvēkus iesaistīties akcijā “Maini skatu punkta”,” stāsta Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane.

  Viņa norāda, ka jau iesaistījušies vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki: ''Un jau šobrīd vesela virkne sabiedrībā zināmu cilvēku, arī mūsu finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola ir iesaistījušies, lai norādītu uz atšķirībām, kas var būt kaut kādā situācijā var stereotipu vai citu iemeslu dēļ likt personu diskriminēt, bet tas viņiem nav liedzis būt veiksmīgiem savā profesionālajā dzīvē.

  Tas nozīmē – ne mūsu ģimenes stāvoklis, ne izskats, ne etniskā izcelsme, reliģiskā pārliecība vai jebkādas citas redzamas un neredzamas atšķirības neietekmē mūsu profesionālās prasmes.”

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Ekonomika
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti