«Dzintars» kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar zīmolu «H.A. Brieger»

“Dzintars” kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar zīmolu “H.A. Brieger”. Piektdien, 8. janvārī, veiktas atbilstošas izmaiņas Uzņēmumu reģistrā, mainot arī SIA “Dzintars Production” juridisko nosaukumu uz SIA “H.A. Brieger”, paziņojumā medijiem informēja uzņēmums.

Savukārt kosmētika ar zīmolu “Dzintars” veikalu plauktos nonāks jau šā gada martā, prognozē uzņēmuma pārstāvji, ja Covid-19 izplatība un valsts noteiktie ierobežojumi būtiski neietekmēs uzņēmuma darbību.   

““Dzintars” kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849. gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk trīs paaudzēs kļuva par Latvijā vienu no lielākajiem kosmētikas ražotājiem. Iegādājoties ražotni, mūsu mērķis ir atgriezt Brīgera pieeju – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei. Mēs sāksim ar patērētājiem tik iemīļoto “Dzintara” produkciju, pakāpeniski veidojot jaunas produktu līnijas ar jauniem zīmoliem,” skaidro “H.A. Brieger” vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova.

Paredzams, ka martā veikalu plauktos nonāks zīmola “Dzintars” produkcija.

“Strādājot pie “Dzintara” produktu izveides, īpašu uzmanību pievērsām tam, lai produkcija būtu maksimāli dabiska, bet vienlaikus pieejama plašai sabiedrībai. Mūsu mērķis ir vismaz 94% dabisku sastāvdaļu produktā, lai cilvēkam veikalā nebūtu jāizvēlas starp cenu un dabiskumu,” skaidro uzņēmuma vadītāja Anastasija Udalova, norādot, ka “Dzintara” produktu līnija saglabās iepriekšējo cenu kategoriju – pieejamu plašai auditorijai.

“H.A. Brieger” šobrīd strādā gandrīz 40 darbinieki. Paredzams, ka pakāpeniski, paplašinot un audzējot darbības apjomus, tiks palielināts arī ražotnes darbinieku skaits.

KONTEKSTS:

Par 32,43% "Dzintars Production" kapitāldaļu īpašnieci pērn novembrī kļuvusi uzņēmuma valdes loceklei Anastasijai Udalovai pilnībā piederoša SIA "Asko R". Atlikušie 67,57% "Dzintars Production" kapitāldaļu pieder AS "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca", kas līdz šim bija uzņēmuma vienīgā īpašniece. "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcas" patiesais labuma guvējs ir Igaunijas miljonārs Oļegs Osinovskis.

Udalova iepriekš skaidroja, ka juridiski maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja "Dzintars" produkcijas ražošanu īstenos uzņēmums "Dzintars Production".  

Kompānija "Dzintars Production" reģistrēta 2006. gadā, taču tās nosaukums līdz 2020. gada oktobra sākumam bija SIA "Instruments". Kompānijas pamatkapitāls ir 105 265 eiro.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 2019. gada 12. novembrī pasludināja "Dzintaru" par maksātnespējīgu. Savukārt 2020. gada 14. septembrī Igaunijas "Skinest Group" noslēdza līgumu par maksātnespējīgā "Dzintara" aktīvu iegādi. "Dzintara" aktīvus par 5,5 miljoniem eiro iegādājās "Skinest Group" uzņēmums SIA "Ritrem".

Kompānija "Ritrem" reģistrēta 2006. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Igaunijas "Skinest Group", bet patiesais labuma guvējs ir Osinovskis, vēstīja LETA.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti