Bezdarba līmenis Latvijā oktobra beigās saglabājās 5,7% līmenī

Latvijā šogad oktobra beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 5,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir tikpat, cik mēnesi iepriekš, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

2019. gada oktobra beigās NVA bija reģistrēts kopumā 52 651 bezdarbnieks, kas ir par 56 cilvēkiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēti 52 595 bezdarbnieki.

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis oktobra beigās bija Rīgas reģionā - 3,9%, kas ir tikpat, cik mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis bija Latgales reģionā - 13,2%, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā pirms mēneša.

Vienlaikus Kurzemē un Zemgalē reģistrētā bezdarba līmenis oktobrī pieaudzis par 0,1 procentpunktu un bija attiecīgi 6,2% un 5,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, savukārt Vidzemē reģistrētā bezdarba līmenis nav mainījies un bija 5,4% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

Nodarbinātības valsts aģentūras dati liecina, ka Rīgā reģistrētā bezdarba līmenis šogad oktobra beigās bija 3,7%, kas ir tikpat, cik mēnesi iepriekš.

Mēnesi iepriekš - 2019. gada septembra beigās - Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 5,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti