Baltijas valstīs turpina kāpt degvielas cenas

Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas palielinājās visās Baltijas valstu galvaspilsētās, cenām straujāk augot Viļņā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Arī šajā darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95. markas benzīna cena palielinājās par 1,2% - līdz 1,674 eiro, bet dīzeļdegviela maksāja 1,784 eiro par litru, kas ir par 1,7% vairāk nekā pirms nedēļas.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95. markas benzīna cena palielinājās par 3,3% - līdz 1,559 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 3,6% - līdz 1,729 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās gan 95. markas benzīna cena, gan dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,7% - un maksāja attiecīgi 1,789 eiro un 1,819 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā saglabājās stabila - 0,835 eiro par litru. Tikmēr Viļņā un Tallinā autogāzes cenas samazinājās, Viļņā - par 1,4% - līdz 0,712 eiro, bet Tallinā - par 3,8% - līdz 0,77 eiro par litru.

 

 
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti