Baltijas valstīs samazinās dīzeļdegvielas cenas, Tallinā kāpj autogāzes cena

Pagājušajā darba nedēļā visās Baltijas valstu galvaspilsētās samazinājās dīzeļdegvielas cena, savukārt 95.markas benzīna cenas Viļņā un Tallinā saglabājās stabilas, kamēr Rīgā tā samazinājās, vienlaikus autogāzes cena Tallinā pieauga, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Arī šajā nedēļā dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā cena dīzeļdegvielai, bet zemākā tā bija - Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 6,7% - līdz 0,974 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena saruka par 4,2% un piektdien maksāja 0,914 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja 0,945 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 1,1% - līdz 0,895 eiro par litru.

Arī Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena nemainījās un piektdien maksāja 1,199 eiro par litru. Savukārt dīzeļdegvielas cena saruka par 3,2% - līdz 1,199 eiro par litru.

Autogāzes cena šonedēļ Rīgā un Viļņā samazinājās par 5,7% un maksāja attiecīgi 0,495 eiro un 0,399 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena palielinājās par 11,9% - līdz 0,67 eiro par litru.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti