Baltijas valstīs palielinās degvielas cenas

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstīs palielinājās degvielas cenas, liecina apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Viļņa, bet lētākā benzīna cena bija Rīgā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Viļņā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā gan 95.markas benzīna cena, gan dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2,3% un piektdien maksāja attiecīgi 1,754 eiro un 1,814 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīns maksāja 1,779 eiro par litru, kas ir par 4,1% vairāk nekā pirms nedēļas, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 3,3% - līdz 1,899 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīns cena auga par 3,3% – līdz 1,859 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2,8% – līdz 1,849 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā saglabājās stabila un maksāja 0,825 eiro par litru. Viļņā autogāzes cena palielinājās par 5,3% – līdz 0,799 eiro par litru, arī Tallinā tā auga – par 2,3% – līdz 0,88 eiro par litru.

 
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti