Labrīt

Iveta Kažoka: Konkurence dažādos segmentos EP vēlēšanās būs kā nekad iepriekš

Labrīt

Juris Pūce: Visticamāk, "Rīgas satiksmei" ir nopietnas finanšu grūtības

Māris Laukalējs: Nekustamo īpašumu cenas kāpušas, darījumu skaits sarucis

«Arco Real Estate»: Pērn nekustamo īpašumu tirgū sarucis darījumu skaits, bet cenas kāpušas

Nekustamo īpašumu tirgū pērn sarucis darījumu skaits, bet pieaugušas īpašumu cenas, to telefonintervijā Latvijas Radio atzina nekustamo īpašumu uzņēmuma "Arco Real Estate" pārstāvis Māris Laukalējs.

Pēc viņa teiktā, nekustamā īpašuma tirgus attīstību raksturo divi parametri - darījumu skaits un īpašumu cena, un abi šie rādītāji pērn "attīstījās pretējos virzienos". Proti, darījumu skaits pērn, salīdzinot ar 2017. gadu, ir samazinājies, kas noticis visos segmentos. Savukārt nekustamo īpašumu cenas ir pieaugušas - vienā segmentā vairāk, citā mazāk.

"Vai tā ir stabilitāte vai stagnācija?" jautāja Laukalējs, atzīstot, ka viņu pārsteidza dati par nekustamo īpašumu tirgus attīstību pērn, jo šķitis, ka tirgus attīstās straujāk.

Eksperts lēsa, ka nekustamo īpašumu tirgus šogad attīstīsies līdzīgi kā pērn - darījumu skaits īpaši nepieaugs, bet cenas varētu palielināsies 2%-4% robežās.

Nekustamo īpašumu uzņēmuma "Arco Real Estate" eksperti ceturtdien, 7. martā, prezentēs Latvijas nekustamo īpašumu tirgus pārskatu par 2018. gadu.

Saistītie raksti
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti