Apturēta  «Z-Towers» būvniecība

Rīgā apturēta daudzfunkcionālā kompleksa "Z-Towers" būvniecība. Ģenerāluzņēmējs – būvfirma «Merks» – to sauc par nestandarta situāciju un cer, ka jautājumi ar pasūtītāju tiks atrisināti.

To, ka vērienīgajā objektā nekādi darbi patlaban nenotiks, celtnieki uzzināja vien trešdien no rīta, kad ieradās darbā.

"Z-Towers" būvniecībā kā apakšuzņēmēji piedalās vairāk nekā desmit uzņēmumu un teju 500 darbinieku. Kompānijā "Merks", kas ir projekta ģenerāluzņēmējs, Latvijas Televīzijai apstiprināja, ka darbi objektā ir apturēti. Iemeslus komentēt atteicās.

"Jā, darbi ir uz kādu brīdi apturēti, bet tie nav pārtraukti. Un mēs ceram atrisināt sarunas starp pasūtītāju veiksmīgi un atsākt darbus objektā. "Merks" kā ģenerāluzņēmējs ir pildījis un pilda visas savas saistības attiecībā uz apakšuzņēmējiem. Visas saistības un visi norēķini saskaņā ar mūsu līgumu tiek veikti," sacīja SIA "Merks" pārstāve Liene Meklere-Kutsare.

Projekta pasūtītājs - "Towers Construction Management" trešdien nesniedza nekādus komentārus, kāpēc darbi objektā apturēti.

Šis uzņēmums pieder ar starptautisko kompāniju "SPI Group" saistītiem uzņēmumiem, bet "SPI Group" īpašnieks ir par Krievijas degvīna oligarhu dēvētais Jurijs Šeflers, kuram pieder arī "Latvijas balzams".

Saistītie raksti
1 komentārs
Anonīms lietotājs 17753
Strādāju šajā objektā kopš paša sākuma, austriešu kompānijā Strabag. Varu tikai teikt, ka šis ir viens nolādēts objekts, kas manuprāt, nekad netiks pabeigts
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti