Rīta Panorāma

Intervija ar Kārli Šadurski

Rīta Panorāma

LATVIJAS SKICES  LNOB 21.aprīlī

Intervija ar Andris Ameriks

Ameriks: Šogad Rīgas ostā kravu būs par četriem miljoniem tonnu mazāk nekā pērn

Šogad Rīgas ostā kravu būs par četriem miljoniem mazāk nekā pērn, un jau tagad tās darbības rādītāji ir slikti, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma”, piektdien, 20. aprīlī, sacīja Rīgas vicemērs Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”).

Viņš sacīja, ka salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmajiem trim mēnešiem šogad janvārī, februārī un martā ostā ir pārkrauts par 11,5% mazāk kravu nekā pērn.

Tas ir noticis līdz ar ģeopolitiskās situācijas saasināšanos jeb nesaskaņām starp Rietumiem un Krieviju. Samazinājies ir tieši no Krievijas ienākošo kravu apjoms.

Īpaši asi ir jūtams rūkošais naftas produktu apjoms. Taču arī ogļu kravu jau ir un būs mazāk.

3 komentāri
Anonīms lietotājs 22876
Pats smieklīgākais ka no trim Latvijas ostām visvairāk zaudējumus cieš viss lojālāka Krievijai pilsēta Rīga ar Ušakovu priekšgalā! Liepājā un Venspilī apgrozījumi aug! Kas vēl stāstīs pasaciņas ka visi rusofobi cieš no sankciju kara ar Krieviju ? Nils ir rusofobs ka viņam visvairāk pa maku sit?
Anonīms lietotājs 22483
Labi, ka samazinās naftas pārkraušana. Vecmīlgrāvja, Vietura prospekta rajona un daļas Mežparka un Sarkandaugavas iedzīvotāju lūgšanas laikamir uzklausītas, beidzot viņi varēs brīvi uzelpot. Tā kā pagājušajā gadā tur smirdēja, tā pilsētā nedrīkst smirdēt. Iedzīvotāji pat vairākas reizes zvanīja glābšanas dienestiem, ja atceraties, jo smaka bija tāda, ka cilvēkiem asaroja acis. Diemžēl Vides dienests mums, paši zināt kāds un kas to vada. Cilvēks un viņa dzīves kvalitāte, pat veselība pret oligarhu pārvaldītās ostas interesēm Rīgā ir 0.
Karlis Bruvers
Kamēr mēs Latvijas iedzīvotāji, iedrošināsimies tik vien zem anonimitātes segas rakstīt komentārus internetā, nekas arī nemainīsies. Gaiss tīrāks nepaliks. Savāciet no sava daudzdzīvokļa nama iedzīvotajiem naudiņu, pasūtiet kādā vides izpētes labratorija gaisa analīzes, rakstiet iesniegumu vides dienestam, tiesībsargam...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti