«All Media Baltics» vadītāja Baiba Zūzena atstās amatu

Mediju grupas “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, kura desmit gadus vada uzņēmumu, strādās līdz šī gada 31. augustam, kad viņu valdes locekles amatā nomainīs pašreizējais grupas "All Media Baltics“ valdes priekšsēdētājs Kristians Antings, liecina grupas paziņojums medijiem.

 “Mēs esam pateicīgi Baibai Zūzenai par ieguldījumu, vadot "All Media Baltics“ dažādus uzņēmumus desmit izaicinājumu pilnus gadus. Vēlam Baibai izdošanos un panākumus viņas tālākajās profesionālajās gaitās,” paziņojuma norādīja Kristiāns Antings.

Viņš norādīja, ka grupa turpinās “koncentrēties uz galvenajām prioritātēm: stiprināt mūsu TV biznesu, veidot vadošus vietējos video straumēšanas pakalpojumus un paplašināt vietējās satura ražošanas iespējas”.

Baiba Zūzena pauda, ka ir “patiesi gandarīta par paveikto - piecpadsmit darba gados "All Media Latvia" ir attīstījusies un nostiprinājusies kā vadošā komercmediju grupa Latvijā. Grupas vadošie TV kanāli TV3 un LNT, ziņu portāls skaties.lv un raidstacija “StarFM” šodien ir Latvijas tautā mīlēti un cienīti zīmoli. Mediju neatkarība, augsta žurnālistikas profesionalitāte un kvalitatīvs izklaides saturs ir pamatvērtības, uz kurām kopā ar saviem kolēģiem esmu balstījusies, vadot šo uzņēmumu. Nešaubos, ka arī mani pēcteči turpinās uzturēt šīs, mums visiem tik svarīgās vērtības.”

“Savā profesionālajā darbībā uz laiku esmu pieņēmusi lēmumu samazināt intensitāti, kas ir bijusi īpaši augsta pēdējos gados. Pašizaugsme un ģimene būs mana nākamā dzīves perioda prioritātes,” norādīja Zūzena.

Kristians Antings "All Media Baltics” pievienojās 2018. gada oktobrī, kad tika iecelts par mediju grupas valdes priekšsēdētāju. Antingam ir vairāk nekā divdesmit gadu darba pieredze televīzijā, arī vadot dažādas digitālo mediju kompānijas. Pēdējos astoņus gadus Antings strādāja Polijas vadošajā televīzijas grupā “TVN Group”, kas ir izklaides industrijas milža “Discovery Inc.” grupas uzņēmums. Antings iepriekš ir strādājis arī “SBS Broadcasting” Londonā un Amsterdamā, “C More Entertainment” Stokholmā, kā arī “KirchGroup” un “Premiere” (“Sky Deutschland”) Minhenē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti