«airBaltic» 2013.gadu noslēgusi ar peļņu

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" 2013.gadu noslēgusi ar peļņu, otrdien pēc valdības sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

"Mēs valdības sēdē uzklausījām Satiksmes ministrijas (SM) ziņojumu par "airBaltic" darbības rezultātiem. Mūs informēja, ka 2013.gadā kompānijai ir izdevies atgriezties pie peļņas - tā ir minimāla, bet peļņa. Tas nozīmē, ka uzņēmuma [biznesa pārstrukturizācijas] "reShape" plāns tiek pildīts veiksmīgi, jo "airBaltic" izdevies atgriezties pie peļņas gadu ātrāk, nekās tas bija paredzēts," sacīja premjers.

Viņš atzīmēja, ka valdības sēdē SM arī informēja par dažādu ar "airBaltic" saistītu tiesvedību gaitu, taču nekādus plašākus komentārus sniegt nevarēja, jo tā ir ierobežotas pieejamības informācija.

2012.gadā "airBaltic" koncerns strādāja ar 231,252 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi saruka 4,4 reizes - līdz 19,117 miljoniem latu. Savukārt pats "airBaltic" 2012.gadā strādāja ar 227,61 miljona latu apgrozījumu, kas ir 0,3% mazāk nekā 2011.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 3,8 reizes - līdz 21,841 miljonam latu.

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem. "airBaltic" lielākā īpašniece ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Ekonomika
Ziņas
Jaunākie
Interesanti