92 gadus vecais mediju magnāts Mērdoks savas impērijas vadību nodod dēlam

Mediju magnāts Ruperts Mērdoks atstās savas mediju impērijas vadītāja krēslu, nododot to dēlam Lohlenam, ceturtdien paziņojuši uzņēmumi "Fox Corporation" un "News Corporation".

92 gadus vecais austrāliešu uzņēmējs līdzšinējo amatu atstās pēc ikgadējās uzņēmumu padomes sēdes novembra vidū.

Mērdoka mediju impērijā ietilpst ASV telekanāls "Fox News", amerikāņu laikraksti "The Wall Street Journal" un "New York Post", britu laikraksti "The Times" un "The Sun", grāmatu izdevniecība "HarperCollins" un daudzi citi izdevumi.

52 gadus vecais Lohlens ir Mērdoka vecākais dēls.

""Fox" un "News" korporāciju direktoru padomes, vadības komandas un visu to akcionāru vārdā, kas guvuši labumu no viņa smagā darba, es sveicu savu tēvu ar viņa ievērojamo 70 gadus ilgo karjeru," paziņojis Lohlens Mērdoks.

"Mēs pateicamies viņam par viņa vīziju, viņa pirmatklājēja garu, viņa nelokāmo apņēmību un ilglaicīgo mantojumu, ko viņš nodod paša dibinātajiem uzņēmumiem un neskaitāmajiem ļaudīm, kurus viņš ietekmējis," norādījis mediju impērijas mantinieks.

Mērdoks saglabās abu uzņēmumu padomju priekšsēdētāja "emeritus" statusu un "turpinās sniegt vērtīgus padomus", piebildis Mērdoks juniors.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti