No Baltijas valstu galvaspilsētām stabils degvielas cenu kāpums tikai Rīgā

Pagājušajā darba nedēļā degvielas cenas auga Rīgā, Viļņā degvielas cenu izmaiņām bija atšķirīgas tendences - dīzeļdegvielas cena auga, savukārt benzīnam cena nemainījās, bet Tallinā degvielas cenas nemainījās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Arī augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95. markas benzīna cena nedēļas laikā auga par 1,3% un piektdien bija 1,614 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena pakāpās par 1,4% - līdz 1,434 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95. markas benzīna cena nedēļas laikā nemainījās un tāpat kā iepriekšējā piektdienā bija 1,469 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena pakāpās par 0,9% - līdz 1,289 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95. markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas saglabājās stabilas, un šīs darba nedēļas beigās maksāja attiecīgi 1,699 eiro un 1,499 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā samazinājās par 3,9% - līdz 0,735 eiro par litru, Tallinā pieauga par 8,6% - līdz 0,76 eiro par litru, bet Viļņā saglabājās nemainīga - 0,622 eiro par litru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti