Būris

Projekts «Būris». Kas pasniegs ūdens glāzi jeb dzīve bez bērniem

Būris

Projekts «Būris». Kļūt par mammu teju 40 gadu vecumā

Projekts «Būris». Demogrāfiskais deficīts Eiropas Savienībā

VIDEO. «Būris». Demogrāfiskais deficīts Eiropas Savienībā

Vecais kontinents noveco. To veicina zemā dzimstība un garāks vidējais dzīves ilgums. Darbspējīga vecuma cilvēku kļūst arvien mazāk, un palielinās to eiropiešu skaits, kuri vecumdienās būs jāuztur pensiju sistēmai.  To par pamatīgu izaicinājumu atzīst teju visas Eiropas Savienības valstis.

Ja nav iespēju būtiski palielināt dzimstību, vai vienīgais risinājums būs arvien palielināt pensionēšanās vecumu vai samazināt pensijas?

Par ideju ieviest dažādu paaudžu pensiju sistēmu, par pensijas vecumu palielināšanu un migrācijas politiku šajā "Būrī" ar Ilzi Naglu Briselē diskutē Eiropas Parlamenta deputāts no Vācijas Deniss Ratke.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Būris": Dzīve bez bērniem

Vairāk

KONTEKSTS:

LTV digitālā satura projekts "Būris" ir vieta, kur atklāti diskutēt un cieņpilni ieklausīties jautājumos, kas nereti šķeļ sabiedrību un raisa neizpratni – ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs. Skarba pieredze un emocionāli līdzcilvēku dzīvesstāsti, asas diskusijas ar citādi domājošiem, ekspertu viedokļi, Eiropas Parlamenta kompetence un citu Eiropas Savienības dalībvalstu lēmumi – to visu atradīsi "Būrī".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti