Venecuēlā meklē uzbrukumu sarīkojušos nemierniekus

Venecuēlas armija un policija meklē vairākus bruņotus nemierniekus, kas svētdien, 6. augustā, iebruka vienā no valsts militārajām barakām. Precizēts, ka uzbrukumā divi nemiernieki tika nošauti, bet desmit izdevies izbēgt ar ieročiem.

Pirms uzbrukuma nemiernieki publicēja video, kurā notiekošo nosauca par sacelšanos pret sociālistiskā prezidenta Nikolasa Maduro tirānisko režīmu. Prezidents viņus tikmēr nosaucis par teroristiem, kuri drīzumā tiks notverti.

"Rīta pirmajās stundās aptuveni divdesmit algotņu grupa uzbruka militārajām barakām. Pārsteidzot apsargu, viņi devās uz ieroču noliktavu. Nekavējoties atskanēja trauksme un virsnieki ātri reaģēja. Mūsu karavīri atklāja uguni un lika šiem algotņiem un teroristiem bēgt. Viņi tiek aktīvi meklēti, un mēs viņus notversim," teica Maduro.

Šis incidents noticis laikā, kad Venecuēlu pārņēmuši plaši iedzīvotāju protesti un valsts piedzīvo ekonomisko sabrukumu. Protestu laikā nogalināti arī vairāki demonstranti. Opozīcija vaino prezidentu Maduro diktatūras nostiprināšanā, represijās pret valsts iedzīvotājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti