Vācijā par tēva slavināšanu nosoda Trampa meitu Ivanku

Uzturoties Vācijā, ASV prezidenta Donalda Trampa meita Ivanka saņēmusi nosodošu sieviešu auditorijas reakciju, kad, piedaloties G20 valstu diskusijā par sieviešu iedvesmošanu uzņēmējdarbībai, īpaši uzteica sava tēva lielo ieguldījumu, iedvesmojot un atbalstot sievietes.

Pēc šiem vārdiem auditorijā atskanēja skaņa, ko ārvalstu mediji apraksta kā ūjināšanu un šņākšanu. Uz diskusijas vadītājas jautājumu, vai viņa dzird auditorijas reakciju, Trampa atsaucās ar savu personisko pieredzi.

“Es, protams, esmu dzirdējusi mediju kritiku. Tā bijusi nemitīga. Taču es zinu to no savas personiskās pieredzes,” sacīja Trampa.

“Domāju, ka tūkstoši sieviešu, kas desmitgadēs strādājuši ar manu tēvu un mana tēva labā, kad viņš darbojās privātajā sektorā, apliecina viņa ticību un ciešo pārliecību par sievietes potenciālu. Par sieviešu spēju padarīt darbu tikpat labi kā jebkurš vīrietis. Tādēļ es domāju par savu personisko pieredzi. Jūs man vaicājāt par manu lomu kā meitai un padomniecei. Kā meita es varu runāt ļoti personiskā līmenī, zinot, ka viņš mani iedrošināja un palīdzēja gūt panākumus. Es uzaugu mājā, kur nebija robežu tam, ko varu sasniegt, kā vien pašas neatlaidība un spējas,” pauda ASV prezidenta meita.

Prezidenta Donalda Trampa tēls, jo īpaši, kad runa par attiecībām ar sievietēm, ievērojami cieta no atklātībā nākuša ieraksta priekšvēlēšanu kampaņas laikā, kur viņš atklāti runāja par uzmākšanos sievietēm un to, ka viņām tas ir patīkami. Jau pēc inaugurācijas viņš kritizēts par acīmredzami nevērīgo izturēšanos pret pirmo kundzi Melāniju.

Ivanka Trampa – ASV prezidenta Donalda Trampa meita ir arī prezidenta vecākā padomniece. Tas ir rets amats ASV prezidentu meitām, kas paredz arī tikties ar citu valstu vadītājiem un piedalīties starpvalstu sarunās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti