Uzbrucējs pie Londonas tilta sadūris vairākus cilvēkus; divi gājuši bojā

Lielbritānijas galvaspilsētā piektdien, 29. novembrī, pieci cilvēki ievainoti uzbrukumā ar nazi pie Londonas tilta. Policija notikušo izmeklē kā ar terorismu saistītu incidentu. Vēlāk tika ziņots, ka divi no sadurtajiem miruši.

Aizdomās turētajam uzbrucējam līdzi esot bijusi arī eksplozīva ierīce. Aculiecinieki stāsta – pirms ieradusies policija, uzbrucēju sagūstījuši garāmgājēji, ar kuriem viņam izvērties kautiņš. Vēlāk ieradusies policija un raidījusi šāvienu vīrieša virzienā. Policija vīrieti nošāvusi.

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons izteicis līdzjūtību ievainotajiem un pateicies visiem, kas palīdzējuši uzbrucēju notvert.

"Kaut arī izmeklēšana vēl notiek, policija var apstiprināt, ka šis ir terorisma gadījums. Vēlos par drosmi pateikties ne tikai likumsargiem, bet arī iedzīvotājiem, kas fiziski iejaucās, lai aizsargātu citu cilvēku dzīvību. (..) Viņi reprezentē labāko, kas mūsu valstī ir. [..] Jebkurš iesaistītais šajā noziegumā tiks atrasts un tiks tiesāts. Vēstījums, ko gribam nodot pēc šī notikuma, – šī valsts nekad šādā veidā netiks iebiedēta vai sašķelta, un mūsu britu vērtības uzvarēs," teica Džonsons.

Pēc uzbrukuma Londonas tilta apkaime norobežota, slēgti tuvākie ceļi un metro stacija un visā pilsētā pastiprināta policijas klātbūtne.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti