Tramps vētras «Dorians» dēļ atceļ vizīti Polijā

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalda Tramps nedosies uz nedēļas nogalē Polijā paredzētajiem Otrā pasaules kara sākuma 80. gadadienas piemiņas pasākumiem. Tā iemesls ir draudi, ko valstij rada viesuļvētrai “Dorians”.  

Tramps sarunā ar žurnālistiem uzsvēra, ka galvenā prioritāte ir cilvēku drošība bīstamās viesuļvētras apdraudētajos rajonos. Lai nodrošinātu visu federālās valdības resursu efektīvu izmantošanu, viņš paliks Amerikā, bet uz Varšavu dosies viceprezidents Maiks Penss.

Prezidents esot sazinājies ar Polijas kolēģi Andžeju Dudu, nodevis vissirsnīgākos sveicienus šīs valsts iedzīvotājiem un apsolījis doties vizītē tuvākajā laikā.

Tikmēr ASV Nacionālais viesuļvētru centrs informē, ka viesuļvētra “Dorians” sasniegs valsti svētdienas vakarā un visvairāk apdraud Floridas štatu.

Patlaban tā ir pirmās kategorijas viesuļvētra, bet ceļā uz sauszemi var sasniegt ceturtās kategorijas vētras spēku.

Floridas gubernators izsludinājis štatā ārkārtas stāvokli un aicina piekrastes iedzīvotājus nodrošināties ar pārtikas krājumiem vismaz septiņām dienām. Mediji arī norāda, ka Floridā atrodas divi Trampam piederoši golfa klubi, turklāt šim štatam būs svarīga nozīme 2020. gada ASV prezidenta vēlēšanu kampaņā.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti