Tramps paraksta rīkojumu par Obamas klimata aizsardzības centienu atcelšanu

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien parakstījis izpildrīkojumu, ar kuru tiks atcelti daudzi viņa priekšgājēja Baraka Obamas centieni globālās sasilšanas apturēšanas jomā. Trampa rīkojuma mērķis ir sekmēt darbavietu rašanos ASV enerģētikas sektorā.

Parakstot rīkojumu, Tramps paziņoja par "sākumu jaunam laikmetam Amerikas enerģētikas un ražošanas jomās".

Runājot līdzās ogļračiem Vašingtonā Vides aizsardzības pārvaldē, Tramps sacīja, ka līdz ar šo rīkojumu tiks izskaustas federālās pārmērības, atjaunota ekonomiskā brīvība, turklāt strādnieki varēs konkurēt izlīdzinātā spēles laikā.

"Tas viss ir, lai atgūtu darbavietas, lai atgūtu mūsu sapņus un padarītu Ameriku atkal bagātu," viņš sacīja.

Ar rīkojumu tiek uzdots pārskatīt Tīrās enerģijas plānu, kas ierobežo siltumnīcas efekta gāzu izmešus ogļu spēkstacijās.

Ar rīkojumu arī tiek atcelts 14 mēnešu moratorijs, kas bija noteikts jauniem ogļu nomas līgumiem federālajos zemes īpašumos.

Tramps ideju par globālo sasilšanu nodēvējis par "fabrikāciju", un vairākkārt kritizējis Obamas centienus kā uzbrukumu ASV strādniekiem un ASV ogļu industrijai.

3 komentāri
Klimats
Trampa plānam ir būtiska problēma - darba vietu vairāk nekļūs. Ja kādā apakšsektorā tās kļūs vairāk, tad kādā samazināsies. Toties atmosfēru piesārņojošo izmešu apjoms gan palielināsies. Oranžā klauna manipulāciju rezultātā ASV bagātāka nekļūs, bet netīrāka gan.
$
Beidzot sāk izpildīt solīto, Nost ar ekofašismu, nost ar barotnēm sociālistu elektorātam.
$$$
Jā, Jā! Nost ar ekofašismu, lai dzīvo fašisms parastais!!! Tramps uzcels sienu arī gar visu okeānu piekrasti, lai pasargātu ASV no plūdiem! Tramps ir labs sarunu vedējs, viņš to Māti Dabu piespiedīs pie sienas!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti