Tramps atkārtoti pauž vēlmi sadarboties ar Krieviju

ASV prezidents Donalds Tramps atkārtoti paudis vēlmi sadarboties ar Krieviju. Viņš arī norādīja, ka ļoti labi satiek ar šīs valsts prezidentu Vladimiru Putinu.

Intervijā kristīgajā telekanālā “Christian Broadcasting Network” Tramps paziņoja, ka ASV ir ļoti spēcīga kodollielvalsts un arī Krievija ir tāda. Tāpēc ir lietderīgi uzturēt savstarpējās attiecības.

Prezidents uzsvēra, ka G-20 valstu vadītāju samita laikā Vācijas pilsētā Hamburgā viņam bija lieliska tikšanās ar Putinu un tika panākta vienošanās par pamieru lielā Sīrijas ostas pilsētā. Tas tiek ievērots jau četras dienas, jo abu valstu prezidenti tā vienojās.

Tramps arī pauda viedokli, ka Kremlis vēlējies demokrātu partijas pārstāves Hilarijas Klintones uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās, neraugoties uz publiskoto informāciju par oficiālās Maskavas  kampaņu pret bijušo valsts sekretāri. ASV ir visstiprākā valsts pasaulē, bet, ja Klintone uzvarētu, valsts armija tiktu sagrauta, norādīja ASV prezidents.

Ziņots, ka arī pēc G20 samita Hamburgā ASV prezidents sacīja, ka attiecībām ar Krieviju ir jāuzlabojas un ir pienācis laiks konstruktīvai sadarbībai.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti